- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Lenovo
- Lenovo 27" L27-4C (ID: 866389)
Монитор Lenovo 27" L27-4C 67DEKAC1EU
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 27"
Тип: IPS
Технология: LED LCD
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 1 ms (MPRT), 4 ms (extreme...
Честота: 144 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 866389
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
Характеристики
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални , Геймърски |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Разстояние между пикселите | 0.1038 mm |
| Време на реакция | 1 ms (MPRT), 4 ms (extreme mode), 6 ms (normal) |
| Яркост | 300 cd/m² |
| Честота | 144 Hz |
| HDMI | 2x HDMI 1.4 |
| VGA | 1x VGA |
| Стандарти | TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), China Energy standard Tier 2, TUV Rheinland Flicker Free Certification |
| Размери | 61.15 cm x 18.15 cm x 47.46 cm - with stand |
| Цвят | Cloud grey |
| Други характеристики | Tiny support, security lock slot (cable lock sold separately) |
| Контраст | 1500:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 3.9 kg |
| Накланяне | -5/+22 |
| Размер | 27" |
| Интерфейс | 2 x HDMI VGA Audio line-out |
| Наситеност на цветовете | 16.7 million colours |
| Гама | 99% sRGB (CIE 1931), 112% sRGB |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Плътност на пикселите | 82 |
| Функции |
2 mm bezel (side)
Natural Low Blue Light technology 4-sided ultra-thin 8-bit(6-bit + FRC) Colour Depth integrated cable management |
| Език | English / Europe |
| Консумация | 18.5 Watt |
| Максимална консумация на енергия | 31.5 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x HDMI cable - 1.8 m |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Тип говорители | Speakers - stereo |
| Мощност на високоговорителите | 3 Watt |
| Ергономични свойства | Tilt |
| Софтуер | Lenovo Artery, Lenovo Display Control Center |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Максимална работна влажност | 10 - 80% (non-condensing) |
| Хоризонтална честота | 50 -160 kHz |
| Вертикална честота | 48 - 144 Hz |
| Енергиен клас | Class E |
| Технология за подсветката | WLED |
| Адаптивна синхронизация | AMD FreeSync |
| Покритие на дисплея | Anti-glare |
| Консумация на енергия в SDR | 20 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| Gaming | Не |
| Код на продукта | 67DEKAC1EU |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив