- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Lenovo
- Legion
- Lenovo 27" Legion R27s (ID: 845954)
Монитор Lenovo 27" Legion R27s 68CCGAC1EU
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 27 "
Тип: WLED/Anti-glare
Технология: IPS
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 1 ms (MPRT) / 4 ms (Level 4)...
Честота: 144Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 845954
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Lenovo 27" Legion R27s+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:12800 €/25035 лв.
Характеристики
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални , Геймърски |
| Серия | Legion |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | WLED/Anti-glare |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | IPS |
| Разстояние между пикселите | 0.3114x0.3114 mm |
| Време на реакция | 1 ms (MPRT) / 4 ms (Level 4) / 6 ms (Level 3) / 8ms (Level 2) / 10 ms (Level 1) |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Статичен контраст | 1500:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 144Hz |
| Аудио | Microphone: None;Speakers: None |
| Стандарти | RoHS, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Размери | 612.2 x 205.0 x 446.20 mm |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики |
HDR10 Compliance
VESA MediaSync Lenovo® Artery (Lenovo Accessories and Display Manager) Support Lenovo Artery supports Windows® 10 & 11, Mac OS, and Windows On Arm (functions vary across systems) Lenovo Accessories and Display Manager is formerly Lenovo Display Control Center Gaming Console Support Natural Low Blue Light |
| Контраст | 1500:1 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 3.7 kg |
| Накланяне | -5/+22 |
| Размер | 27 " |
| Интерфейс |
1x HDMI® 2.1 TMDS
1x DP 1.2 |
| Наситеност на цветовете | 16.7 Million |
| Позициониране | Tilt;Supports VESA mount 100 x 100 mm |
| Гама | 99% sRGB(CIE 1931) |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Плътност на пикселите | 81 |
| Функции |
Integrated cable management
Transition Minimised Differential Signaling (TMDS) technology 3-side NearEdgeless 8-bit(6-bit + FRC) Colour Depth Natural Low Blue Light technology gaming console support 1.5 mm bezel (top/side) 11.3 mm bezel (bottom) |
| Език | EMEA |
| Консумация | 12.5 Watt |
| Максимална консумация на енергия | 22 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x DisplayPort cable - 1.8 m |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Ергономични свойства | Tilt |
| Софтуер | Lenovo Accessories and Display Manager |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Максимална работна влажност | 10 - 80% |
| Енергиен клас | Class C |
| Технология за подсветката | WLED |
| Адаптивна синхронизация | VESA MediaSync |
| Покритие на дисплея | Anti-glare |
| Извит | None |
| Енергиен клас в HDR | Class E |
| Консумация на енергия в SDR | 13 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 19 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| HDR формат | HDR10 |
| Gaming | Да |
| Код на продукта | 68CCGAC1EU |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка