- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Lenovo
- ThinkVision P
- Lenovo 27" ThinkVision P27Q-40 (ID: 835096)
Монитор Lenovo 27" ThinkVision P27Q-40 64A7GAT6EU
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 27"
Тип: IPS/ WLED/ Anti-glare
Технология: LED LCD
Резолюция: 2560x1440
Време на реакция: 4ms GtG (Extreme mode) / 6ms...
Честота: 24Hz - 120Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 835096
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Lenovo 27" ThinkVision P27Q-40+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:43900 €/85861 лв.
Характеристики
| Приложение | За Програмиране , За Графичен Дизайн , Професионални |
| Серия | ThinkVision P |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Тип | IPS/ WLED/ Anti-glare |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Разстояние между пикселите | 0.2331x0.2331 mm |
| Време на реакция | 4ms GtG (Extreme mode) / 6ms GtG (Typical mode) |
| Яркост | 350 cd/m² |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | 1 500:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 24Hz - 120Hz |
| Аудио | Microphone: None;Speakers: Modular Speaker Support |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Display port | 2x DisplayPort 1.4 |
| USB |
3x USB-A (USB 5Gbps
1x BC1.2) 1x USB-C® (USB 5Gbps PD 15W) 1x USB-B (USB 5Gbps USB upstream) |
| Стандарти |
RoHS
TUV Rheinland Flicker Free Certification China Energy standard Tier 1 TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) TUV Rheinland Eyesafe 2.0 Display TÜV Rheinland Low Blue Light TUV Rheinland Eye Comfort Certification (5-star) |
| Размери | 61.36 cm x 19.5 cm x 53.92 cm - with stand (highest position) |
| Цвят | Eclipse Black |
| Други характеристики | Camera: Modular Camera Support |
| Контраст | 1500:1 |
| Вертикално завъртане | 180 |
| USB hub | 3 USB Type A, 1 USB Type B |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | Monitor With Stand | 6.4 kg;Monitor Head Only | 4.3 kg |
| Накланяне | -5/23.5 |
| Размер | 27 inches |
| Интерфейс |
USB Port: 3x USB-A (USB 5Gbps
1x BC1.2) 1x USB-C® (USB 5Gbps PD 15W) 1x USB-B (USB 5Gbps USB upstream);Video Connector: 1x HDMI® 2.1 TMDS 1x DP 1.4 (HBR2) 1x DP 1.4 Out;Network Connectivity: None |
| Наситеност на цветовете | 1.07 Billion |
| Позициониране | Stand: Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand;Side Bezel Width: 2 mm;Mounting: Supports VESA mount 100 x 100 mm |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 99% sRGB, 99% BT.709, 98% DCI-P3 |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Плътност на пикселите | 109 |
| Функции |
High Bit Rate 2 (HBR2)
Delta E<2 calibration 10-bit(8-bit + FRC) Colour Depth 2 mm bezel (side) Natural Low Blue Light technology modular camera support |
| Език | English / Europe |
| Консумация | 15 Watt |
| Максимална консумация на енергия | 75 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x HDMI adapter - 1.8 m 1 x USB-A to USB-B cable - 1.8 m 1 x DisplayPort cable - 1.8 m |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Ергономични свойства | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Вградени устройства | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Софтуер | Lenovo ThinkColour |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Максимална работна влажност | 8 - 80% |
| Хоризонтална честота | 30 - 183 kHz |
| Вертикална честота | 24 - 120 Hz |
| Хоризонтално завъртане | 90 |
| Регулиране височина | 155 mm |
| Енергиен клас | Class D |
| Технология за подсветката | WLED |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Покритие на дисплея | Anti-glare |
| Извит | None |
| Енергиен клас в HDR | Class E |
| Консумация на енергия в SDR | 15 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 19 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| HDR формат | HDR10 |
| HDR certification | DisplayHDR 10 |
| Gaming | Не |
| Код на продукта | 64A7GAT6EU |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив