- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Lenovo
- ThinkVision T
- Lenovo 27" ThinkVision T27QD-4v (ID: 870100)
Монитор Lenovo 27" ThinkVision T27QD-4v 64B8UAT1EU
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 27"
Тип: IPS
Технология: WLED
Резолюция: 2560x1440
Време на реакция: 4ms
Честота: 120Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 870100
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Lenovo 27" ThinkVision T27QD-4+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:48900 €/95640 лв.
Характеристики
| Приложение | За Програмиране |
| Серия | ThinkVision T |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Разстояние между пикселите | 0.0777 x 0.2331 mm |
| Време на реакция | 4ms |
| Яркост | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | 1 500:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 120Hz |
| Аудио | 5W x2 |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Display port | 2x DisplayPort 1.4 |
| USB | 3x USB Downstream, 1x USB Type-C Downstream, 1x USB 3.0 Type-C Upstream |
| Стандарти |
Energy Star Certified
TCO 10 TCO Edge 2.1 EPEAT Gold RoHS Volatile Organic Compound Certification |
| Цвят | Black |
| Вертикално завъртане | Pivot |
| USB hub | 3 USB Type A |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Накланяне | Tilt |
| Размер | 27 inches |
| Повърхност | Anti-Glare |
| LAN порт | RJ45, Ethernet (10M/100M/1000M) |
| Регулиране височина | Height Adjust |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Извит | Flat |
| Код на продукта | 64B8UAT1EU |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив