- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Lenovo
- ThinkVision T34
- Lenovo 34" ThinkVision T34WD-40 (ID: 883257)
Монитор Lenovo 34" ThinkVision T34WD-40 64AEGAT1EU
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 34"
Тип: WLED/Anti-glare
Технология: WLED
Резолюция: 3440x1440
Време на реакция: 4 ms (extreme), 6 ms (normal)
Честота: 48Hz - 120Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
7 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 883257
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Lenovo 34" ThinkVision T34WD-4+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:68900 €/1 34757 лв.
Характеристики
| Серия | ThinkVision T34 |
| Резолюция | 3440x1440 |
| Тип | WLED/Anti-glare |
| Съотношение | 21:9 |
| Технология | WLED |
| Разстояние между пикселите | 0.2318 mm |
| Време на реакция | 4 ms (extreme), 6 ms (normal) |
| Яркост | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178 º/178 º |
| Честота | 48Hz - 120Hz |
| HDMI | 1 x HDMI 2.1 |
| Display port | 1 x Display port 1.4 |
| USB | 1 x USB Type-C Downstream, 3 x USB 3.0 Downstream, 1 x USB 3.0 Type-C Upstream |
| Стандарти |
RoHS
TUV Rheinland Flicker Free Certification TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) Eyesafe Certified 2.0 TUV Rheinland Eye Comfort Certification (5-star) |
| Размери | 80.61 cm x 22 cm x 54.54 cm - with stand (highest position) |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики | Security lock slot (cable lock sold separately), DisplayPort Alt Mode, Tiny support |
| Контраст | 3000:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 9.2 kg |
| Накланяне | -5/+23.5 |
| Размер | 34" |
| Интерфейс | DisplayPort 1.4 HDMI USB-C 3.2 Gen 1 upstream/DisplayPort 1.4 Alt Mode (power up to 100W) 3 x USB 3.2 Gen 1 downstream USB 3.2 Gen 1 downstream (data, power up to 15W) LAN (RJ-45) |
| Наситеност на цветовете | 16.7 million colours |
| Гама | 99% BT.709, 99% sRGB |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Плътност на пикселите | 110 |
| Функции |
Integrated cable management
High Bit Rate 2 (HBR2) HDR10 compatible 8-bit Colour Depth Smart Power technology Natural Low Blue Light technology modular camera support modular soundbar support 2 mm bezel (top/side) 4-sided ultra-thin Lenovo display fleet manager (LDFM) 12.2 mm bezel (bottom) |
| Език | English / Europe |
| Консумация | 30 Watt |
| Максимална консумация на енергия | 200 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x USB-C cable - 1.5 m 1 x DisplayPort cable - 1.8 m |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Ергономични свойства | Height, swivel, tilt |
| Вградени устройства | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Софтуер | Lenovo Accessories and Display Manager |
| Вертикална честота | 120 Hz |
| Хоризонтално завъртане | 95 |
| Регулиране височина | 155 mm |
| Енергиен клас | Class E |
| Технология за подсветката | WLED |
| Покритие на дисплея | Anti-glare |
| Извит | Yes (1500R) |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| USB power delivery | 100 Watt |
| Консумация на енергия в SDR | 25 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 36 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| HDR формат | HDR10 |
| Gaming | Не |
| Код на продукта | 64AEGAT1EU |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив