- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Lenovo
- ThinkVision E
- Lenovo 54.6" ThinkVision E55 LFD (ID: 830135)
Монитор Lenovo 54.6" ThinkVision E55 LFD 64A9GAT1EK
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 54.6"
Тип: IPS
Технология: DLED
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 8ms
Честота: 60Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
10 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 830135
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Lenovo 54.6" ThinkVision E55 L+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:92900 €/1 81697 лв.
Характеристики
| Серия | ThinkVision E |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | DLED |
| Разстояние между пикселите | 0.315 x 0.315 mm |
| Време на реакция | 8ms |
| Яркост | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 5 000:1 |
| Динамичен контраст | 5 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 60Hz |
| Аудио | 10W x2 |
| HDMI | 2x HDMI 2.1 |
| Display port | 2x DisplayPort 1.4 |
| USB | 4 x USB 3.2 Downstream, 1 x USB 3.2 Type-C Downstream, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C Upstream |
| Стандарти |
ENERGY STAR Certified
EPEAT Silver EU Energy Efficiency Level (Level-G) TUV Low Blue Light (Hardware solution) TUV Rheinland Flicker Free |
| Цвят | Black |
| USB hub | 4 USB-A (5Gbps), 1 USB-B (5Gbps, upstream) |
| Mонтиране на стена (VESA) | 300 x 300 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Накланяне | Tilt |
| Размер | 54.6 inches |
| Повърхност | Anti-Glare |
| LAN порт | RJ-45 |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Извит | Flat |
| Рамка |
|
| Код на продукта | 64A9GAT1EK |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив