- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Lenovo
- ThinkVision E
- Lenovo 64.5" ThinkVision E65 LFD 64.5" UHD (3840 x 2160) (ID: 836891)
Монитор Lenovo 64.5" ThinkVision E65 LFD 64.5" UHD (3840 x 2160) 64ACGAT1EK
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 64.5"
Тип: IPS
Технология: DLED
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 8ms
Честота: 60Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
13 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 836891
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Lenovo 64.5" ThinkVision E65 L+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:1 23900 €/2 42327 лв.
Характеристики
| Серия | ThinkVision E |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | DLED |
| Разстояние между пикселите | 0.372x0.372 mm |
| Време на реакция | 8ms |
| Яркост | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 5 000:1 |
| Динамичен контраст | 5 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 60Hz |
| Аудио | Speakers 10Wx2 |
| HDMI | 2x HDMI 2.1 |
| Display port | 1x DisplayPort |
| USB | 4 x USB 3.2 Downstream, 1 x USB 3.2 Type-C Downstream, 1 x USB 3.2 Type-B Upstream, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C Upstream |
| Стандарти |
ENERGY STAR Certified
EPEAT Silver RoHS EU Energy Efficiency Level (Level-F) TUV Low Blue Light (Hardware solution) TUV Rheinland Flicker Free |
| Цвят | Black |
| USB hub | 4 USB-A, 1 USB-C, 1 USB-B, 1 USB-C (96W PD3.1) |
| Mонтиране на стена (VESA) | 300 x 300 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Накланяне | Tilt |
| Размер | 64.5 inches |
| Повърхност | Anti-Glare |
| LAN порт | 1 RJ45, Ethernet (10M/100M/1000M) |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Извит | Flat |
| Код на продукта | 64ACGAT1EK |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив