- LG 24" 24CAV37K-B (ID: 164867)
Монитор LG 24" 24CAV37K-B 24CAV37K-B
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 24"
Тип: Hard coating, Anti-Glare
Технология: IPS
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 14ms (GTG)
Честота: 60 Hz
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 164867
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
LG 24" 24CAV37K-B+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
Характеристики
| Резолюция | 1920x1080 |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | IPS |
| Разстояние между пикселите | 0.275 mm |
| Яркост | 250 nits |
| Честота | 60 Hz |
| DVI |
| USB | 6x USB 2.0 |
| VGA | 1x VGA |
| Стандарти |
UL(cUL)
TUV-Type FCC-B, CE RoHS |
| Цвят | Черен |
| Контраст | 1,000:1 (Typ) 5,000,000:1 (DFC) |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100x100 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 5.40 kg |
| Размер | 24" |
| Интерфейс | D-Sub; DVI; Others:10/100 /1000; USB 2.0; Mic In; Headphone Out |
| Наситеност на цветовете | 16.7M |
| Позициониране | Stand:Base detachable, Tilt, Yes / -5° (front), 35° (rear), Swivel (90°), Height (130mm), Pivot; VESA Standard Mount Interface:100mm x 100mm |