- LG 24" 24GS50F-B (ID: 871647)
Монитор LG 24" 24GS50F-B 8806096090701
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 24"
Тип: VA/ Anti-Glare
Технология: LED
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 1ms MBR, 5ms (GtG at Faster)
Честота: 180Hz
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 871647
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
LG 24" 24GS50F-B+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
Характеристики
| Приложение | За дома и офиса , Геймърски |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | VA/ Anti-Glare |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Честота | 180Hz |
| HDMI | 2x HDMI |
| Display port | 1x DisplayPort |
| USB | 1x USB-C, 2x USB |
| VGA | 1x VGA |
| Размери | 539.5 x 414.2 x 195.6 mm |
| Цвят | Black |
| Контраст | 3000:1(Typ.), 1800:1 (Min.) |
| Mонтиране на стена (VESA) | 75 x 75 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 3.55kg |
| Накланяне | Tilt |
| Размер | 24 inches |
| Интерфейс | HDMI YES(2ea);DisplayPort YES(1ea);DP Version 1.4;Headphone out 3-pole (Sound Only); |
| Наситеност на цветовете | 16.7M |
| Позициониране | Tilt/ 3-Side Virtually Borderless Design/ Wall Mountable 100 x 100 mm |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | NTSC 72%(Typ.), NTSC 68% (Min.) |