- LG 24" 24GS60F-B (ID: 764276)
Монитор LG 24" 24GS60F-B 24GS60F-B
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 23.8"
Тип: IPS
Технология: LED
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 1ms
Честота: 180Hz
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 764276
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
LG 24" 24GS60F-B+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
Характеристики
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални , Геймърски |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Разстояние между пикселите | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Време на реакция | 1ms |
| Яркост | 300cd/m2 |
| Честота | 180Hz |
| HDMI | 1x HDMI |
| Display port | 1x DisplayPort |
| Размери | 540.8 x 408.9 x 180.5 mm |
| Цвят | Black |
| Други характеристики |
HDR 10
Flicker Safe Black Stabilizer Reader Mode Headphone out |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 3.50 Kg |
| Накланяне | -5 ~ 15° |
| Размер | 23.8 inches |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | sRGB 99% (CIE 1931) |