Монитор LG 24" 24U41YA-B 24U41YA-B.AEUQ
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 23.8"
Тип: IPS
Технология: LED
Резолюция: 1920 x 1080
Време на реакция: 5ms
Честота: 120 Hz
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 899065
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
LG 24" 24U41YA-B+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
Характеристики
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Време на реакция | 5ms |
| Яркост | typ.: 250 cd/m², min.: 220 cd/m² |
| Честота | 120 Hz |
| HDMI | 1x HDMI |
| Размери | 539.2 x 417.6 x 220 mm |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики | sRGB 99% |
| Контраст | typ.: 1500:1, min.: 1050:1 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 3.2 kg |
| Накланяне | -5° ~ 20° |
| Размер | 23.8" |