- LG 27" 27BA550-B (ID: 774098)
Монитор LG 27" 27BA550-B 27BA550-B
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 27"
Тип: IPS
Технология: LED
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 5ms
Честота: 100Hz
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 774098
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
LG 27" 27BA550-B+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
Характеристики
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Време на реакция | 5ms |
| Яркост | 250cd/m2 |
| Честота | 100Hz |
| Аудио | 2W x2 |
| HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.2 |
| USB | 2 x USB Downstream, 1 x USB Upstream, 2 x USB 2.0 Downstream |
| VGA | 1x VGA |
| Стандарти | EPEAT, TCO Certified, LCA Verified, ENERGY STAR |
| Размери | 610.8 x 536.6 x 239.9 mm |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Reader Mode |
| Вертикално завъртане | 90° |
| USB hub | 3 USB 3.0, 2 USB 2.0 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 5.05 kg |
| Накланяне | -5° ~ 21° |
| Размер | 27 inches |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | sRGB 99% (CIE1931) |
| Регулиране височина | 150 mm |