- LG 27" 27G411A-B (ID: 866009)
Монитор LG 27" 27G411A-B 27G411A-B
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 27" (68.6 cm)
Тип: IPS
Технология: LED
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 5ms
Честота: 144Hz
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 866009
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
LG 27" 27G411A-B+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
Характеристики
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Разстояние между пикселите | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Време на реакция | 5ms |
| Яркост | 250cd/m2 |
| Честота | 144Hz |
| HDMI | 1x HDMI |
| Display port | 1x DisplayPort |
| Размери | 611.5 x 452.4 x 220 mm |
| Цвят | Black |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 3.8kg |
| Накланяне | -5° ~ 20° |
| Размер | 27" (68.6 cm) |