- LG 27" 27G810A-B (ID: 872244)
Монитор LG 27" 27G810A-B 27G810A-B
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 27"
Тип: IPS
Технология: LED
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 1ms
Честота: 180Hz
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 872244
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
LG 27" 27G810A-B+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
Характеристики
| Приложение | Геймърски , За Програмиране |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Време на реакция | 1ms |
| Яркост | 400cd/m2 |
| Честота | 180Hz |
| HDMI | 2x HDMI 2.1 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.4 |
| USB | 1 x USB 3.0 Upstream, 2 x USB 3.0 Downstream |
| Цвят | Black |
| Други характеристики |
HDR 10
Flicker Safe Black Stabilizer Crosshair Dynamic Action Sync; Headphone Out |
| Вертикално завъртане | Pivot |
| USB hub | 2 USB 3.0 Downstream, USB 3.0 Upstream |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Накланяне | -5° ~ 20° |
| Размер | 27 inches |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Регулиране височина | 130 mm |