- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- LG
- LG 27" 27G850A-B (ID: 850548)
Монитор LG 27" 27G850A-B 27G850A-B
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 27"
Тип: IPS Black
Технология: LED
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 1ms
Честота: 240Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
8 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 850548
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
Характеристики
| Приложение | За Програмиране , Геймърски |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | IPS Black |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Разстояние между пикселите | 0.1554x0.1554 |
| Време на реакция | 1ms |
| Яркост | 450cd/m² |
| Статичен контраст | 1 400:1 |
| Динамичен контраст | 2 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 240Hz |
| HDMI | 2x HDMI |
| Display port | 1x DisplayPort |
| USB | 1x USB Downstream, 1x USB Upstream |
| Размери | 614.7 x 581.8 x 249.1 mm |
| Цвят | Black |
| Контраст | 2000:1 |
| Вертикално завъртане | Pivot |
| USB hub | 2 USB |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 9.4kg |
| Накланяне | -8 ~ 15 |
| Размер | 27 inches |
| Интерфейс | HDMI (2ea);DisplayPort (1ea) 2.1;USB Upstream Port (1ea/ver3.2 Gen1);USB Downstream Port (2ea/ver3.2 Gen1);Headphone out: 4-pole (Sound+Mic) |
| Наситеност на цветовете | 1.07B |
| Позициониране | Tilt/Height/Swivel/Pivot;Wall Mountable: 100 x 100 |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | DCI-P3 99% (CIE1976) |
| Регулиране височина | 110 mm |
| Адаптивна синхронизация | AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Извит | Flat |
| Код на продукта | 27G850A-B |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +82 (0)2 3777 1114 |
| Адрес | LG Twin Tower 128, Yeoui-daero, Yeongdeungpo-gu, Seoul, Korea |
| Уебсайт | http://www.lg.com/bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив