- LG 27" 27GS50F-B (ID: 871655)
Монитор LG 27" 27GS50F-B 8806096090688
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 27"
Тип: VA
Технология: LED
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 5ms (GtG at Faster)
Честота: 180Hz
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 871655
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
LG 27" 27GS50F-B+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
Характеристики
| Приложение | За дома и офиса |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | VA |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Яркост | (Typ.) 250 cd/m? (Min.) 200 cd/m? |
| Ъгъл на виждане | 178˚(R/L), 178˚(U/D) |
| Честота | 180Hz |
| HDMI | 2x HDMI |
| Display port | 1x DisplayPort |
| USB | 1x USB Downstream, 1x USB Upstream, 1x USB Type-C, 1x Thunderbolt |
| Размери | 613.69 x 201.61 x 456.05 mm |
| Цвят | Сив |
| Контраст | 3000:1 (Typ.) |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |