- LG 27" 27MS550-B (ID: 774097)
Монитор LG 27" 27MS550-B 27MS550-B
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 27"
Тип: IPS
Технология: LED
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 5ms
Честота: 100Hz
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 774097
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
LG 27" 27MS550-B+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
Характеристики
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Разстояние между пикселите | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Време на реакция | 5ms |
| Яркост | 250cd/m2 |
| Честота | 100Hz |
| Аудио | 2W x2 |
| HDMI | 2x HDMI 2.0 |
| Стандарти | CE |
| Размери | 612 x 492.1 x 219.4 mm |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Reader Mode |
| Контраст | 1000:1 (Typ.) |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |