- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- LG
- LG 27" 27SR50F-W (ID: 871656)
Монитор LG 27" 27SR50F-W 8806084493415
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 27 ``
Тип: FHD IPS MyView Smart Monitor...
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 14ms (GtG at Faster)
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 871656
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
Характеристики
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | FHD IPS MyView Smart Monitor /Anti-Glare |
| Разстояние между пикселите | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Време на реакция | 14ms (GtG at Faster) |
| Яркост | typ.: 250 cd/m?, min.: 200 cd/m? |
| Ъгъл на виждане | 178º(R/L), 178º(U/D) |
| Аудио | 5W 2x |
| HDMI | 1x HDMI 2.0 |
| Display port | 1x DisplayPort |
| USB | 1x USB-C, 2x USB |
| VGA | 1x VGA |
| Размери | 611.8 x 370.9 x 45.1 mm |
| Цвят | Бял |
| Други характеристики | Smart monitor with webOS |
| Контраст | typ.: 1000:1 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 5.60 kg |
| Размер | 27 `` |
| Интерфейс | HDMI,USB Downstream Port |
| Аксесоари | Remote control |
| Наситеност на цветовете | 16.7M |
| Позициониране | Removable base;Tilt (angle):-5 ~ 15º;VESA:100 x 100mm |
| Гама | NTSC 72% (CIE1931) |
| Код на продукта | 8806084493415 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +82 (0)2 3777 1114 |
| Адрес | LG Twin Tower 128, Yeoui-daero, Yeongdeungpo-gu, Seoul, Korea |
| Уебсайт | http://www.lg.com/bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив