- LG 29" 29U511A-B (ID: 850936)
Монитор LG 29" 29U511A-B 29U511A-B
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 29"
Тип: IPS
Технология: LED
Резолюция: 2560x1080
Време на реакция: 5ms
Честота: 100Hz
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 850936
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
LG 29" 29U511A-B+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
Характеристики
| Приложение | За Програмиране , За Графичен Дизайн , Професионални |
| Резолюция | 2560x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 21:9 |
| Технология | LED |
| Разстояние между пикселите | 0.2626 x 0.2628 mm |
| Време на реакция | 5ms |
| Яркост | 250cd/m2 |
| Честота | 100Hz |
| HDMI | 1x HDMI |
| Display port | 1x DisplayPort 1.4 |
| Размери | 688.5 x 406.6 x 223.8 mm |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Anti-flicker protection, Black Stabilizer, HDR10, Headphone out |
| Контраст | 1000:1 (Typ.) |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 4.5kg |
| Размер | 29 inches |
| Интерфейс | HDMI, DisplayPort, DP Version: 1.4 |
| Наситеност на цветовете | 16.7M |
| Позициониране | Display Position Adjustments: Tilt;Borderless Design: 3-Side Virtually Borderless Design;Wall Mountable [mm]: 100 x 100mm;OneClick Stand: NO |