- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- LG
- LG 31.5" 32G810SA-W (ID: 856174)
Монитор LG 31.5" 32G810SA-W 32G810SA-W
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 31.5"
Тип: IPS
Технология: LED
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 1ms
Честота: 144Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
7 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 856174
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
LG 31.5" 32G810SA-W+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:69900 €/1 36713 лв.
Характеристики
| Приложение | За Програмиране , Геймърски |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Време на реакция | 1ms |
| Яркост | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 144Hz |
| HDMI | 2x HDMI |
| Display port | 1x DisplayPort |
| USB | 1x USB type-C (65W), 1x USB Upstream |
| Цвят | White |
| Вертикално завъртане | Pivot |
| USB hub | 2 USB |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Накланяне | -8 ~ 15 |
| Размер | 31.5 inches |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Регулиране височина | 110 mm |
| Адаптивна синхронизация | AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible |
| Извит | Flat |
| Код на продукта | 32G810SA-W |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +82 (0)2 3777 1114 |
| Адрес | LG Twin Tower 128, Yeoui-daero, Yeongdeungpo-gu, Seoul, Korea |
| Уебсайт | http://www.lg.com/bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив