- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- LG
- LG 31.5" 32GS95UV-B (ID: 819787)
Монитор LG 31.5" 32GS95UV-B 32GS95UV-B
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 31.5"
Тип: OLED
Технология: OLED
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 0.03ms
Честота: 240Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
14 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 819787
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
LG 31.5" 32GS95UV-B+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:1 32900 €/2 59930 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | OLED |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | OLED |
| Разстояние между пикселите | 0.1814 x 0.1814 mm |
| Време на реакция | 0.03ms |
| Яркост | 450cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 500 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 240Hz |
| Аудио | 7W x2 |
| HDMI | 2x HDMI |
| Display port | 1x DisplayPort |
| USB | 2x USB Downstream, 1x USB Upstream |
| Цвят | Black |
| Контраст | 1500000:1 (Typ.), 1200000:1 (Min.) |
| Вертикално завъртане | Pivot |
| USB hub | 3 USB 3.0 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 9.0kg |
| Накланяне | Tilt |
| Размер | 31.5 inches |
| Интерфейс | HDMI: YES(2ea);DisplayPort: YES(1ea);DP Version: 1.4 (DSC);Headphone out: 4-Pole(Sound+Mic);USB Downstream Port: YES(2ea/ver3.0);USB Upstream Port: YES(1ea/ver3.0) |
| Наситеност на цветовете | 1.07B |
| Позициониране | Tilt/Height/Swivel/Pivot;Wall Mountable: 100 x 100 mm |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | DCI-P3 98.5% (CIE1976) (Typ.);DCI-P3 94% (CIE1976) (Min.) |
| Регулиране височина | 110 mm |
| Адаптивна синхронизация | Adaptive-Sync |
| Извит | Flat |
| Код на продукта | 32GS95UV-B |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +82 (0)2 3777 1114 |
| Адрес | LG Twin Tower 128, Yeoui-daero, Yeongdeungpo-gu, Seoul, Korea |
| Уебсайт | http://www.lg.com/bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив