- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- LG
- LG 32" 32G600-A (ID: 899097)
Монитор LG 32" 32G600-A 32G600-A.AEUQ
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 31.5"
Тип: VA
Резолюция: QHD 2560x1440
Време на реакция: 1ms
Честота: 180Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 899097
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
Характеристики
| Приложение | За дома и офиса , Геймърски |
| Резолюция | QHD 2560x1440 |
| Тип | VA |
| Съотношение | 16:9 |
| Време на реакция | 1ms |
| Яркост | 300 cd/m² (Typ.) 250 cd/m² (Min.) |
| Честота | 180Hz |
| HDMI | 2x HDMI |
| Display port | 1x DisplayPort |
| Размери | 779.78 x 500.38 x 180.34 mm |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики | sRGB 99% |
| Контраст | 3000:1 (Typ.) |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100x100 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 6.7 kg |
| Размер | 31.5" |
| Интерфейс | HDMI (HDCP Version): 2.2;DisplayPort HDCP Version: 2.2;1 x DisplayPort;2 x HDMI |
| Извит | 1000R |
| Код на продукта | 32G600-A.AEUQ |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +82 (0)2 3777 1114 |
| Адрес | LG Twin Tower 128, Yeoui-daero, Yeongdeungpo-gu, Seoul, Korea |
| Уебсайт | http://www.lg.com/bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив