- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- LG
- LG 32" 32GX850A (ID: 872255)
Монитор LG 32" 32GX850A 8806096592595
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 31.5"
Тип: OLED
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 0.03ms (GTG)
Честота: 165Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
12 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 872255
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | OLED |
| Съотношение | 16:9 |
| Разстояние между пикселите | 0.1814mm x 0.1814mm |
| Време на реакция | 0.03ms (GTG) |
| Яркост | 275cd/m² |
| Ъгъл на виждане | 178º(R/L), 178º(U/D) |
| Честота | 165Hz |
| HDMI | 2x HDMI |
| Display port | 1x DisplayPort 1.4 |
| USB | 1x USB 3.0 Upstream, 2x USB 3.0 Downstream |
| Контраст | 1500000:1 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 9.1kg |
| Размер | 31.5 inches |
| Интерфейс | HDMI (2ea);DisplayPort (1ea) 1.4 (DSC);USB Upstream Port: (1ea/ver3.0);USB Downstream Port: (2ea/ver3.0);Headphone out: 3-pole |
| Наситеност на цветовете | 1.07B |
| Позициониране | Tilt/Height/Swivel/Pivot;Wall Mountable: 100 x 100 |
| Гама | DCI-P3 98.5% (CIE1976) |
| Код на продукта | 8806096592595 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +82 (0)2 3777 1114 |
| Адрес | LG Twin Tower 128, Yeoui-daero, Yeongdeungpo-gu, Seoul, Korea |
| Уебсайт | http://www.lg.com/bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив