- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- LG
- LG 37" 37U730SA-W (ID: 851168)
Монитор LG 37" 37U730SA-W 37U730SA-W
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 37"
Тип: IPS
Технология: LED
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 5ms
Честота: 60Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
8 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 851168
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Разстояние между пикселите | 0.2104 x 0.21041 mm |
| Време на реакция | 5ms |
| Яркост | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 60Hz |
| HDMI | 2x HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| USB | 2x USB Downstream, 1x USB Upstream, 1x USB Type-C |
| Цвят | White |
| USB hub | 2 USB |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Накланяне | Tilt |
| Размер | 37 inches |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Регулиране височина | Height Adjust |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Извит | Flat |
| Код на продукта | 37U730SA-W |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +82 (0)2 3777 1114 |
| Адрес | LG Twin Tower 128, Yeoui-daero, Yeongdeungpo-gu, Seoul, Korea |
| Уебсайт | http://www.lg.com/bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив