- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- LG
- LG 39.7" 40U990A-W (ID: 867446)
Монитор LG 39.7" 40U990A-W 40U990A-W
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 39.7"
Тип: IPS
Технология: LED
Резолюция: 5120x2160
Време на реакция: 5ms
Честота: 120Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
16 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 867446
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
LG 39.7" 40U990A-W+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:1 54900 €/3 02958 лв.
Характеристики
| Резолюция | 5120x2160 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 21:9 |
| Технология | LED |
| Време на реакция | 5ms |
| Яркост | 450cd/m2 |
| Статичен контраст | 2 000:1 |
| Динамичен контраст | 2 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 120Hz |
| Аудио | 10W x2 |
| HDMI | 2x HDMI 2.1 |
| Display port | 1x DisplayPort |
| USB | 4x USB-C (1x 15W, 3x 4.5W) 10Gbps, 1x USB Upstream, |
| Цвят | White |
| USB hub | 2 USB-A 10Gbps |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Накланяне | -5° ~ -20° |
| Размер | 39.7 inches |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Регулиране височина | 130 mm |
| Адаптивна синхронизация | AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible |
| Извит | Curved 2500R |
| Код на продукта | 40U990A-W |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +82 (0)2 3777 1114 |
| Адрес | LG Twin Tower 128, Yeoui-daero, Yeongdeungpo-gu, Seoul, Korea |
| Уебсайт | http://www.lg.com/bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив