- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- LG
- LG 44.5" 45GX950A-B (ID: 820776)
Монитор LG 44.5" 45GX950A-B 45GX950A-B
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 44.5"
Тип: OLED
Технология: OLED
Резолюция: 5120x1440
Време на реакция: 0.03ms
Честота: Dual-Mode (WUHD 165Hz - WFHD...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
19 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 820776
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
LG 44.5" 45GX950A-B+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:1 86900 €/3 65545 лв.
Характеристики
| Резолюция | 5120x1440 |
| Тип | OLED |
| Съотношение | 21:9 |
| Технология | OLED |
| Разстояние между пикселите | 0.2035 x 0.2035 mm |
| Време на реакция | 0.03ms |
| Яркост | 275cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 500 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | Dual-Mode (WUHD 165Hz - WFHD 330Hz) |
| Аудио | 10W x2 |
| HDMI | 2x HDMI 2.1 |
| Display port | 2x DisplayPort 1.2 |
| USB | 2x USB 3.0, 1x USB Type-C (до 90W зареждане) |
| Размери | 114.3 x 30.2 x 56.4 mm |
| Цвят | Black |
| Контраст | 1.5M:1 (Typ.) |
| USB hub | 2 USB 3.0 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 14.01 kg |
| Накланяне | Tilt |
| Размер | 44.5 inches |
| Интерфейс | USB Down-stream: YES(2ea/ver3.0);DisplayPort HDCP Version: 2.3;DisplayPort: 1;USB Up-stream: YES (USB-C, 1ea);USB Type-C: 1;HDMI: 2;USB-C: Yes;HDMI Version 2.1: Yes;DisplayPort Version 2.1: Yes;DP Version: 2.1;Headphone Out: Yes;USB-C (Data Transmission): Yes;USB-C (Power Delivery): Yes |
| Позициониране | Stand Ergonomics: Tilt/Height/Swivel;Height (mm): 120mm;Swivel (Angle): -10~10º;Tilt (Angle): -10~15º;Wall Mount Size (mm): 100 x 100mm |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | DCI-P3 98.5% (CIE1976) |
| Регулиране височина | 110 mm |
| Адаптивна синхронизация | FreeSync Premium Pro/G-SYNC Compatible |
| Извит | Curved 800R |
| Код на продукта | 45GX950A-B |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +82 (0)2 3777 1114 |
| Адрес | LG Twin Tower 128, Yeoui-daero, Yeongdeungpo-gu, Seoul, Korea |
| Уебсайт | http://www.lg.com/bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив