- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- LG
- LG 45" 45GX90SA-B (ID: 832588)
Монитор LG 45" 45GX90SA-B 45GX90SA-B
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 44.5"
Тип: WQHD/ OLED/ QHD/ Anti-Glare,...
Технология: OLED
Резолюция: 3440x1440
Време на реакция: 0.03ms
Честота: 240Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
19 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 832588
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
LG 45" 45GX90SA-B+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:1 80900 €/3 53810 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Резолюция | 3440x1440 |
| Тип | WQHD/ OLED/ QHD/ Anti-Glare, Low-Reflection of the front polarizer |
| Съотношение | 21:9 |
| Технология | OLED |
| Разстояние между пикселите | 0.303 x 0.303 |
| Време на реакция | 0.03ms |
| Яркост | 1300cd/m² (@hdr 1.5% APL) |
| Статичен контраст | 1 500 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 500 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 240Hz |
| Аудио | Equalizer;Speaker |
| HDMI | 2x HDMI |
| Display port | 1x DisplayPort |
| USB | 1 x USB Type-C Upstream |
| Цвят | Black |
| Контраст | 1.5M:1 (Typ.) |
| USB hub | 2 USB |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 13.5 kg |
| Накланяне | Tilt |
| Размер | 44.5 inches |
| Интерфейс | USB Down-stream: YES(2ea/ver2.0);DisplayPort HDCP Version: 2.3;DisplayPort: 1;USB Up-stream: YES (USB-C, 1ea);USB Type-C: 1;HDMI: 2;USB-C;HDMI Version 2.1;DisplayPort Version 1.4;Headphone Out;LAN;USB-C (Data Transmission);USB-C (Power Delivery): 65 W |
| Позициониране | Tilt/Height/Swivel;Height (mm): 120mm;Swivel (Angle): -10~10º;Tilt (Angle): -1~15º;Wall Mount Size (mm): 100 x 100mm |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | DCI-P3 98.5% (CIE1976) |
| Регулиране височина | 110 mm |
| Адаптивна синхронизация | FreeSync Premium Pro/G-SYNC Compatible |
| Извит | 800R |
| Код на продукта | 45GX90SA-B |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +82 (0)2 3777 1114 |
| Адрес | LG Twin Tower 128, Yeoui-daero, Yeongdeungpo-gu, Seoul, Korea |
| Уебсайт | http://www.lg.com/bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив