- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- BenQ
- за MacBook BenQ 27” MA270S (ID: 907113)
Монитор за MacBook BenQ 27” MA270S MA270S
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 27"
Тип: LED
Технология: IPS
Резолюция: 5120x2880
Време на реакция: 5 ms
Честота: 70 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
10 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 907113
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
за MacBook BenQ 27” MA270S+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:97900 €/1 91476 лв.
Характеристики
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални |
| Резолюция | 5120x2880 |
| Тип | LED |
| Съотношение | Wide, 16:9 |
| Технология | IPS |
| Разстояние между пикселите | 0.116 мм |
| Време на реакция | 5 ms |
| Яркост | 450 cd/m² |
| Статичен контраст | 2000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178°/ 178° |
| Честота | 70 Hz |
| Аудио | 2 x 3W |
| USB | USB-C, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Цвят | Сив |
| Други характеристики | HDR10, VESA Display HDR400 |
| Вертикално завъртане | 90° |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 8.2 kg |
| Накланяне | -5~20° |
| Размер | 27" |
| Гама | 1.07 билиона, 95% DCI-P3, sRGB 99% |
| Консумация | 29 W |
| Видео портове | USB-C, 2 x HDMI |
| Допълнителни портове | Audio Jack |
| Хоризонтално завъртане | -15°~+15° |
| Регулиране височина | до 150 mm |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Енергиен клас | Class F |
| Код на продукта | MA270S |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +32 800 58 273 |
| Адрес | Panduit GmbH Mainzer Landstr. 46 60325 Frankfurt, DE |
| Уебсайт | https://www.benq.bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка