- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- MSI
- MAG
- MSI 27" MAG 276CF E20 (ID: 882375)
Монитор MSI 27" MAG 276CF E20 9S6-3CE11M-038
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 27"
Тип: Rapid VA
Технология: VA
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 0.5ms (GtG, Min.)
Честота: 180Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 882375
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
MSI 27" MAG 276CF E20+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:17500 €/34227 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски , За дома и офиса |
| Серия | MAG |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | Rapid VA |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | VA |
| Разстояние между пикселите | 0.3114(H) x 0.3114(V) |
| Време на реакция | 0.5ms (GtG, Min.) |
| Яркост | 250 (Typ.) |
| Ъгъл на виждане | 178° (H) / 178° (V) |
| Честота | 180Hz |
| HDMI | 2x HDMI 2.0 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.2a |
| Цвят | Черен |
| Контраст | 3000:1 (Typ.) |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 27 inches |
| Интерфейс | 1 x DisplayPort 1.2a; 2 x HDMI™ 2.0b (FHD@180Hz); 1 x Headphone Out |
| Наситеност на цветовете | 1.07B , 10 bits (8 bits + FRC) |
| Позициониране | ADJUSTMENT (TILT):-5° ~ 20°; VESA MOUNTING:100 x 100 mm |
| Честоти | 53.04kHz-199.08kHz/48Hz-180Hz |
| Извит | Curve 1500R |
| Код на продукта | 9S6-3CE11M-038 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +31-40-267-6600 |
| Адрес | Ekkersrijt 6050,5692 GA Son, The Netherlands. |
| Уебсайт | https://www.msi.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив