- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- MSI
- MSI G244F E2 (ID: 782160)
Монитор MSI G244F E2 9S6-3BB4CH-035
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 23.8"
Тип: LCD
Технология: IPS
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 1 ms
Честота: 180 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 782160
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | LCD |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | IPS |
| Разстояние между пикселите | 0.2745 мм |
| Време на реакция | 1 ms |
| Яркост | 300 cd/m^2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000 : 1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 180 Hz |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| Display port | 1 |
| Стандарти | VESA FDMI |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Kensington Lock |
| Контраст | 1 000 : 1 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 75mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 2.7 кг |
| Честотен обхват | 55.3~200 KHz /48~180 Hz |
| Накланяне | -5° ~ 20° |
| Размер | 23.8" |
| Аксесоари | Ръководство за употреба |
| Наситеност на цветовете | 16.7M |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Обработка на повърхността | Anti-Glare |
| Вид на пикселите | Dot Pitch |
| Минимална хоризонтална честота | 55.3 kHz |
| Максимална хоризонтална честота | 200 kHz |
| Минимална вертикална честота | 48 Hz |
| Максимална вертикална честота | 180 Hz |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 ° |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 ° |
| Функции | Full HD, Frameless Display, Wide Colour Gamut, AMD Adaptive Sync Technology |
| Захранване | Захранващ адаптер |
| Местоположение на захранването | Външно |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Включени кабели | Захранващ кабел |
| Опции за монтиране | Десктоп/За монтаж на стена |
| Сигурност | Слот за заключване Kensington |
| Височина | 322.3 мм, 424.3 мм |
| Ширина | 541.9 мм, 541.9 мм |
| Дълбочина | 59.7 мм, 231.9 мм |
| Адаптивна синхронизация | Adaptive-Sync |
| Извит | Flat |
| Рамка | Frameless |
| Код на продукта | 9S6-3BB4CH-035 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +31-40-267-6600 |
| Адрес | Ekkersrijt 6050,5692 GA Son, The Netherlands. |
| Уебсайт | https://www.msi.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив