- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- MSI
- MSI MPG 321URX QD-OLED (ID: 770736)
Монитор MSI MPG 321URX QD-OLED 9S6-3DD29A-001
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 31.5"
Тип: QD-OLED
Технология: OLED
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 0.03ms
Честота: 240Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
12 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 770736
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
MSI MPG 321URX QD-OLED+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:1 18900 €/2 32548 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | QD-OLED |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | OLED |
| Разстояние между пикселите | 0.1814 x 0.1814 mm |
| Време на реакция | 0.03ms |
| Яркост | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 500 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 240Hz |
| HDMI | 2 HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| Цвят | Black |
| Вертикално завъртане | 10° |
| USB hub | 2 USB 2.0 Type-A, USB 2.0 Type-B |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Честотен обхват | 104.88 ~ 565.44 KHz/48 ~ 240.39 Hz |
| Накланяне | -5° ~ 15° |
| Размер | 31.5 inches |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Регулиране височина | 110 mm |
| Адаптивна синхронизация | FreeSync |
| Извит | Flat |
| Код на продукта | 9S6-3DD29A-001 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +31-40-267-6600 |
| Адрес | Ekkersrijt 6050,5692 GA Son, The Netherlands. |
| Уебсайт | https://www.msi.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив