- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Sharp
- NEC 24" MultiSync® E244FL LCD (ID: 785694)
Монитор NEC 24" MultiSync® E244FL LCD E244FL
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 24"
Тип: WLED
Технология: VA
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 6 мс
Честота: 60 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 785694
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
NEC 24" MultiSync® E244FL LCD+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:24500 €/47918 лв.
Характеристики
| Приложение | За дома и офиса |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | WLED |
| Съотношение | Wide |
| Технология | VA |
| Разстояние между пикселите | 0.275 мм |
| Време на реакция | 6 мс |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Статичен контраст | 3000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178°/178° |
| Честота | 60 Hz |
| Аудио | 2 x 1W |
| HDMI | HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| USB | USB-C, USB ver. 3.1 (3 down / 1 up) |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 6.6 kg |
| Размер | 24" |
| Гама | 16.7 милиона |
| Консумация | 13 (Eco Mode 2), 19 (typ.) |
| Видео портове | HDMI, DisplayPort |
| Регулиране височина | Да |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Енергиен клас | Class D |
| Код на продукта | E244FL |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Sharp Consumer Electronics Poland sp. z o.o. Ostaszewo 57B, 87-148 Łysomice Poland |
| Уебсайт | https://www.sharpconsumer.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| Спецификация | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка