- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- NEC 49" MultiSync E498 (ID: 852829)
Монитор NEC 49" MultiSync E498 NEC-MON-E498
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 49"
Тип: IPS with Direct LED backlights
Технология: IPS
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 8 мс
Честота: 60 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
7 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 852829
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
NEC 49" MultiSync E498+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:61900 €/1 21066 лв.
Характеристики
| Серия | MultiSync |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | IPS with Direct LED backlights |
| Съотношение | Wide |
| Технология | IPS |
| Разстояние между пикселите | 0.245 мм |
| Време на реакция | 8 мс |
| Яркост | 400 cd/m² |
| Статичен контраст | 1200:1 |
| Ъгъл на виждане | 178°/178° |
| Честота | 60 Hz |
| Аудио | 2 x 10W |
| HDMI | 3x HDMI |
| USB | 1 x USB 2.0 (MediaPlayer); 1 x USB Type-C |
| VGA | 1x D-Sub |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики | Ambient Light Sensor, Audio settings with equalizer, CEC Support, Colour temperature mode, Display Browser Control,, Energy saving picture mode, HDMI with UHD at 60 Hz, HDR Gamma Support (HLG, PQ), Mac and Windows compatible,, NaViSet Administrator 2 - free download, Powered USB-Port, Retail picture mode, Scheduler, SNMP Support, USB Media Player |
| Mонтиране на стена (VESA) | 400 x 200 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 12.5 kg |
| Размер | 49" |
| Гама | 16.7 милиона |
| Консумация | 109 W |
| Видео портове | D-Sub, 3 x HDMI |
| Mонтиране на стена (VESA) | 400 x 200 |
| Енергиен клас | Class G |
| Код на продукта | NEC-MON-E498 |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив