- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- NEC 55" MultiSync E558 (ID: 852830)
Монитор NEC 55" MultiSync E558 NEC-MON-E558
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 55"
Тип: IPS with Direct LED backlights
Технология: IPS
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 8 мс
Честота: 60 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
7 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 852830
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
NEC 55" MultiSync E558+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:64900 €/1 26933 лв.
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | IPS with Direct LED backlights |
| Съотношение | Wide |
| Технология | IPS |
| Разстояние между пикселите | 0.245 мм |
| Време на реакция | 8 мс |
| Яркост | 400 cd/m² |
| Статичен контраст | 1200:1 |
| Ъгъл на виждане | 178°/178° |
| Честота | 60 Hz |
| Аудио | 2 x 10W |
| HDMI | 3x HDMI |
| USB | 1 x USB 2.0 (MediaPlayer); 1 x USB Typ-C |
| VGA | 1x D-Sub |
| Размери | 1,238.6 x 717.7 x 72 mm |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики | Ambient Light Sensor, Audio settings with equalizer, CEC Support, Colour temperature mode, Display Browser Control,, Energy saving picture mode, HDMI with UHD at 60 Hz, HDR Gamma Support (HLG, PQ), Mac and Windows compatible,, NaViSet Administrator 2 - free download, Powered USB-Port, Retail picture mode, Scheduler, SNMP Support, USB Media Player |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 16.8 kg |
| Размер | 55" |
| Гама | 16.7 милиона |
| Консумация | 105 W |
| Видео портове | D-Sub, 3 x HDMI |
| Mонтиране на стена (VESA) | 400 x 200 |
| Енергиен клас | Class G |
| Код на продукта | NEC-MON-E558 |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив