- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Philips
- Philips 23.6" 241E1SCA (ID: 671122)
Монитор Philips 23.6" 241E1SCA 241E1SCA
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 671122
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
-
Philips 23.6" 241E1SCA+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:12100 €/23666 лв.
| Приложение | За дома и офиса , Подходящи за игри |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | VA |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Разстояние между пикселите | 0.272 x 0.272 mm |
| Време на реакция | 4ms |
| Яркост | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 3 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 75Hz |
| Аудио | 3W x2 |
| HDMI | HDMI |
| VGA | VGA |
| Стандарти | CU-EAC, CE, TUV-BAUART |
| Цвят | Black |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Честотен обхват | 30 - 85 kHz/48 - 76 Hz |
| Накланяне | 5° ~ 20° |
| Размер | 23.6 inches |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Адаптивна синхронизация | Adaptive-Sync |
| Извит | Curved 1500R |
| Код на продукта | 241E1SCA |
Извитият 24" E line дисплей предлага истинско завладяващо изживяване, побрано в стилен дизайн. Насладете се на ясни Full HD визуални ефекти и плавни действия с технологията AMD FreeSync. Мониторите за десктоп предлагат персонално изживяване, подхождащо си с извивката им. Извитият екран предоставя приятен и ненатрапчив завладяващ ефект, който се фокусира върху самите вас и мястото, на което сте застанали. Качеството на картината е важно. Обикновените дисплеи са качествени, но вие очаквате повече. Този дисплей разполага с усъвършенствана Full HD разделителна способност от 1920 x 1080. С Full HD за отчетливи детайли в съчетание с висока яркост, невероятен контраст и реалистични цветове можете да очаквате вярна на оригинала картина.
| Контакт | +359 2 489 99 96 |
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |
| Уебсайт | http://www.philips.bg/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.