- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Philips
- Philips 23.8" 24B2N3200J/00 (ID: 829111)
Монитор Philips 23.8" 24B2N3200J/00 24B2N3200J
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 829111
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
-
Philips 23.8" 24B2N3200J/00+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:14500 €/28360 лв.
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | LED |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | IPS |
| Разстояние между пикселите | 0.2745 |
| Време на реакция | 4 ms |
| Яркост | 300 cd/m2 |
| Статичен контраст | 1500 |
| Динамичен контраст | 50000000 |
| Ъгъл на виждане | 178 º/178 º |
| Честота | 120 Hz |
| Аудио | 2 x 2W |
| HDMI | 1 x HDMI 1.4 |
| Display port | 1 x Display Port 1.2 |
| USB | 4x USB 3.0 |
| VGA | 1 x VGA |
| Стандарти |
CB
CE Mark ETL TUV/GS TUV Ergo TCO Certified TCO Certified Edge EAC EAC ROHS MEPS PSB UKCA EMF FCC ICES-003 TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) EyeSafe CERTIFIED 2.0 |
| Цвят | Черен |
| USB hub | 4 x USB 3.2 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100x100 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 23.8" |
| Интерфейс | Audio out |
| Аксесоари |
Power cable
HDMI cable DP cable Quick start guide Safety guide |
| Наситеност на цветовете | 16.7 M |
| Позициониране | Регулиране на височината: 150 мм, Въртене: 360 градуса, Наклон: -5/+30 градуса, Пивот: 180 градуса |
| Функции |
Ultra-Slim Bezel
SoftBlue Technology EyeSafe Flicker-Free Smart Ergo Base Adaptive sync EasyRead mode |
| Консумация | 7.7 W |
| Допълнителни портове | Audio in/out |
| Покритие на дисплея | Anti-Glare |
| Ергономична стойка | да |
| Тънка рамка | да |
| sRGB coverage | 110% |
| NTSC | 96% |
| Код на продукта | 24B2N3200J |
Монитор Philips 24B2N3200J/00, 23.8'', IPS panel, AG, 3H, 16:9, FHD 1920x1080, 300 cd/m2, 1500:1, 50M:1, 120Hz, 4ms, SoftBlue, SmartImage, Flicker Free, sRGB, VGA, HDMI, DisplayPort, 4x USB 3.2, Audio in / out, HAS, Swivel, Pivot, Tilt, Speakers, VESA 100, Energy class C, Black
| Контакт | +359 2 489 99 96 |
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |
| Уебсайт | http://www.philips.bg/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.