- Philips 23.8" 24E1N1100A (ID: 704743)
Монитор Philips 23.8" 24E1N1100A 24E1N1100A
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 23.8"
Тип: IPS
Технология: LED LCD
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 4 ms (grey-to-grey), 1 ms (MPRT)
Честота: 100 Hz
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 704743
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Philips 23.8" 24E1N1100A+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
Характеристики
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Разстояние между пикселите | 0.2745 mm |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Честота | 100 Hz |
| Аудио | 2 x 2W |
| HDMI | 1 x HDMI 1.4 |
| VGA | 1 x VGA |
| Стандарти |
Plug and Play
| Размери | 54.2 cm x 18 cm x 41.7 cm - with stand (highest position) |
| Цвят | Черен |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 2.92 kg |
| Честотен обхват | VGA: 30 KHz – 85 KHz/48 Hz – 60 Hz; HDMI: 30 KHz – 115 KHz/48 Hz – 100 Hz |
| Накланяне | -5/+20 |
| Размер | 23.8" |
| Интерфейс |
VGA
HDMI (HDCP 1.4) Audio line-out (mini-jack) |
| Аксесоари |
Power cable
HDMI cable Quick start guide Safety guide |
| Наситеност на цветовете | 16.7 million colours |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Функции |
Integrated cable management
| Функции |
Flicker-free
Low Blue Mode Adaptive Sync SmartImage game EasyRead |
| Консумация | 14.5 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x HDMI cable |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Тип говорители | Speakers - stereo |
| Мощност на високоговорителите | 2 Watt |
| Ергономични свойства | Tilt |
| Средно време между откази | 50,000 hour(s) |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Максимална работна влажност | 20 - 80% |
| Хоризонтална честота | 30 - 115 kHz |
| Вертикална честота | 48 - 100 Hz |
| Допълнителни портове | Audio in/out |
| Енергиен клас | Class D |
| Размер на виждане | 23.8" |
| Технология за подсветката | WLED |
| Адаптивна синхронизация | AMD Adaptive-Sync |
| Покритие на дисплея | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Извит | Flat |
| Езици на екранното меню |
Hungarian
| Консумация на енергия в SDR | 14 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| Тънка рамка | да |
| Рамка | Ultra Narrow |
| Gaming | Не |
| Код на продукта | 24E1N1100A |
Виж повече
Допълнителна информация
- Зашеметяващи визуализации
Виж повече
Допълнителна информация
Информация за производителя
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |