- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Philips
- Philips 23.8" 24M2N3200NF (Разопакован, Леки драскотини по стойката) (ID: 906659)
Монитор Philips 23.8" 24M2N3200NF (Разопакован, Леки драскотини по стойката) 24M2N3200NF_Unpacked
Промоция
08.05 - 06.06
Разопакован
Размер: 23.8"
Тип: IPS
Технология: WLED
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 0.5 ms (Smart MBR), 4 ms...
Честота: 144Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 906659
Купи в комплект и спести
-
Philips 23.8" 24M2N3200NF (Раз+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:6900 €/13495 лв.
Характеристики
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални , Геймърски , Best Seller |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Разстояние между пикселите | 0.2745 |
| Време на реакция | 0.5 ms (Smart MBR), 4 ms (grey-to-grey) |
| Яркост | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | Mega Infinity DCR |
| Ъгъл на виждане | 178 º/178 º |
| Честота | 144Hz |
| HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.4 |
| Стандарти |
CB
CE Mark INMETRO ETL CEC TUV/ISO9241-307 TUV-BAUART EAC EAC ROHS MEPS PSB UKCA EMF FCC ICES-003 |
| Размери | 544 x 433 x 216 мм |
| Цвят | Grey |
| Други характеристики |
Kensington Lock
Flicker Free Adaptive Sync Plug and play HDR 10 Shadow Boost Mega Infinity DCR SmartImage game VESA адаптер за монтаж на стена в комплекта Smart Crosshair Smart MBR Sync Low Blue Mode Evnia Precision Centre софтуер |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 3 кг |
| Накланяне | -5 ~ 20° |
| Размер | 23.8 inches |
| Интерфейс |
1 x DisplayPort 1.4
1 x HDMI 1.4 1 x Audio Out |
| Аксесоари | Power cable, HDMI cable, Quick start guide, Safety guide |
| Наситеност на цветовете | 16.7 M |
| Позициониране | Наклон: -5/+20 градуса |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама |
93% DCI-P3
120% sRGB 89% AdobeRGB 110% NTSC |
| Функции |
Fast IPS panel
0.5ms MPRT HDR 10 Adaptive Sync Smart MBR Flicker free Low Blue Light SmartImage Game mode |
| Консумация | 17.8 W |
| Допълнителни портове | Audio Out |
| Енергиен клас | Class D |
| Адаптивна синхронизация | Adaptive-Sync |
| Покритие на дисплея | Anti-Glare |
| Извит | Flat |
| Тънка рамка | да |
| Game tehnology | VRR |
| sRGB coverage | 120% |
| NTSC | 110% |
| HDR | да |
| Код на продукта | 24M2N3200NF_Unpacked |
Виж повече
Допълнителна информация
Монитор Philips 24M2N3200NF/00, 23.8'' Evnia Gaming monitor, Fast IPS panel, AG, 16:9, FHD 1920x1080, 300cd/m2, 1500:1, 0.5ms, 144Hz, HDR 10, Adaptive Sync, Smart MBR Sync, Flicker-free, HDMI, DP, Audio out, Tilt, VESA 100, Black
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +359 2 489 99 96 |
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |
| Уебсайт | http://www.philips.bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка