- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Philips
- Philips 24E1N1300AE (ID: 711955)
Монитор Philips 24E1N1300AE 24E1N1300AE
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 711955
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | LED |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | IPS |
| Разстояние между пикселите | 0.2745 |
| Време на реакция | 1 ms |
| Яркост | 250 cd/m2 |
| Статичен контраст | 1300 |
| Динамичен контраст | 999999999 |
| Ъгъл на виждане | 178 º/178 º |
| Честота | 100 Hz |
| Аудио | 2 x 2W |
| HDMI | 1 x HDMI |
| USB | 1 x USB-C |
| Стандарти |
CB
CE маркировка TUV/ISO9241-307 TUV-BAUART EAC FCC ICES-003 VCCI |
| Размери | 54.2 cm x 18.7 cm x 44.2 cm - with stand (highest position) |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики | FlickerFree, Low Blue Mode; Kensington lock, Headphone out |
| Контраст | 1300:1 |
| USB hub | 2 x USB 3.2 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100x100 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 4.68 kg |
| Честотен обхват | 30 kHz - 115 kHz (H)/48 Hz - 100 Hz (V) |
| Накланяне | -5° ~ 20° |
| Размер | 23.8" |
| Интерфейс | Audio Out |
| Аксесоари |
Power cable
HDMI cable USB-C to USB-C cable Quick start guide Safety guide |
| Наситеност на цветовете | 16.7 M |
| Позициониране | Регулиране на височината: 100 мм, Наклон: -5/+20 градуса |
| Повърхност | Anti-glare |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Плътност на пикселите | 92.56 |
| Функции |
Wide Viewing Angle
SmartImage Game EasyRead Flicker Free technology LowBlue Mode integrated cable management |
| Функции | Adaptive Sync; USB-C PD 65W; Flicker-free; Low Blue Mode; sRGB; EasyRead; Smart Image game |
| Консумация | 18.3 W |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x HDMI cable 1 x USB-C to USB-C cable |
| Опции за монтиране |
Възможност за монтиране на стена
Регулираща се по височина Регулиращ се наклон на дисплея |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Тип говорители | Speakers - stereo |
| Мощност на високоговорителите | 2 Watt |
| Ергономични свойства | Tilt, height |
| Вградени устройства | USB Hub |
| Средно време между откази | 50,000 hour(s) |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Максимална работна влажност | 20 - 80% |
| Хоризонтална честота | 30 - 115 kHz |
| Вертикална честота | 48 - 100 Hz |
| Допълнителни портове | Audio Out |
| Регулиране височина | 100 mm |
| Енергиен клас | Class E |
| Годишна консумация на енергия | 18 kWh |
| Размер на виждане | 23.8" |
| Технология за подсветката | WLED |
| Адаптивна синхронизация | AdaptiveSync |
| Покритие на дисплея | Anti-Glare |
| Извит | Flat |
| Езици на екранното меню |
Brazilian Portuguese
Czech Dutch Chinese (traditional) Chinese (simplified) Finnish Swedish German French Greek Hungarian Italian Japanese Korean Polish Portuguese Russian Spanish Turkish Ukrainian English |
| Консумация на енергия в SDR | 18 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| Ергономична стойка | да |
| Тънка рамка | да |
| Рамка | Ultra Narrow |
| Gaming | Не |
| Код на продукта | 24E1N1300AE |
Монитор Philips 24E1N1300AE/00, 23.8'', IPS WLED panel, AG, FHD 1920 x1080, 16:9, 100Hz, 1ms, 250 cd/m2, 1300:1, sRGB, Flicker Free, Low Blue Mode, EasyRead, HDMI, USB-C, 2x USB, Audio Out, Speakers, Tilt, HAS, VESA 100, Black
| Контакт | +359 2 489 99 96 |
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |
| Уебсайт | http://www.philips.bg/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.