- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Philips
- Philips 27" 27E2N2500/00 (ID: 847508)
Монитор Philips 27" 27E2N2500/00 27E2N2500
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 847508
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
-
Philips 27" 27E2N2500/00+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:15500 €/30315 лв.
| Приложение | За Програмиране , За Графичен Дизайн , Професионални |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Разстояние между пикселите | 0.2331 mm |
| Време на реакция | 1 ms (MPRT), 4 ms (grey-to-grey) |
| Яркост | 300 cd/m² |
| Статичен контраст | 1500 |
| Ъгъл на виждане | 178 º/178 º |
| Честота | 120 Hz |
| HDMI | 1 x HDMI 2.0 |
| Display port | 1 x Display port 1.4 |
| Стандарти |
CB
PSE Mark BSMI UKCA EMF FCC ICES-003 Plug and Play DDC/CI RoHS PVC-free BFR-free |
| Размери | 61.6 cm x 20 cm x 45.4 cm - with stand (highest position) |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Security lock slot (cable lock sold separately), 100% recyclable packaging, textured finish |
| Контраст | 1500:1 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 3.22 kg |
| Накланяне | -5/+20 |
| Размер | 27" |
| Интерфейс | HDMI DisplayPort 1.4 |
| Аксесоари | Power cable, HDMI cable, Quick start guide, Safety guide |
| Наситеност на цветовете | 16.7 million colours |
| Позициониране | Наклон: -5/+20 градуса |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Плътност на пикселите | 109 |
| Функции |
Wide Viewing Angle
SmartContrast LowBlue Mode Flicker Free technology ultra-thin bezel design EasyRead Mega Infinity Dynamic Contrast Ratio SmartImage sRGB Mode |
| Функции |
Quad HD resolution
HDR 10 supports Adaptive Sync Flicker Free Low Blue Mode EasyRead |
| Консумация | 22.97 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Ергономични свойства | Tilt |
| Средно време между откази | 50,000 hour(s) |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Максимална работна влажност | 20 - 80% RH |
| Хоризонтална честота | 30 - 140 kHz |
| Вертикална честота | 48 - 120 Hz |
| Технология за подсветката | WLED |
| Адаптивна синхронизация | VESA Adaptive-Sync |
| Покритие на дисплея | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Езици на екранното меню |
Brazilian Portuguese
Chinese (simplified) Chinese (traditional) Czech Dutch English Finnish French German Greek Hungarian Italian Japanese Korean Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Turkish Ukrainian |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| Тънка рамка | да |
| Game tehnology | VRR |
| sRGB coverage | да |
| HDR | да |
| External power supply | да |
| HDR формат | HDR10 |
| Gaming | Не |
| Код на продукта | 27E2N2500 |
Монитор Philips 27E2N2500/00, 27'', IPS panel, AG, 3H, QHD 2560 x1440, 16:9, 1ms, 120Hz, 300cd/m2, 1500:1, HDR 10, Adaptive Sync, Flicker-Free, Low Blue Mode, HDMI, DP, Tilt, VESA 100, Energy class C, Black
| Контакт | +359 2 489 99 96 |
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |
| Уебсайт | http://www.philips.bg/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.