- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Philips
- Evnia
- Philips 27" Evnia 27M2N3200NF (ID: 833425)
Монитор Philips 27" Evnia 27M2N3200NF 27M2N3200NF
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 833425
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
-
Philips 27" Evnia 27M2N3200NF+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:11200 €/21905 лв.
| Приложение | Геймърски |
| Серия | Evnia |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Разстояние между пикселите | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Време на реакция | 4ms |
| Яркост | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | Mega Infinity DCR |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 144Hz |
| HDMI | HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| Стандарти |
CB
CE INMETRO ETL CEC TUV/ISO9241- 307 TUV-BAUART EAC EAC ROHS UKCA EMF FCC ICES-003 |
| Размери | 60.9 x 27.4 x 51.3 cm |
| Цвят | Black/Grey |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Накланяне | -5° ~ 20° |
| Размер | 27 inches |
| Интерфейс | Headphone out (3.5mm) |
| Аксесоари | Power cable, HDMI cable, Quick start guide, Safety guide |
| Наситеност на цветовете | 16.7 M |
| Позициониране | Наклон: -5/+20 градуса |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Функции |
Fast IPS panel
0.5ms MPRT HDR 10 Adaptive Sync NVIDIA G-SYNC Compatible Flicker free Low Blue Mode |
| Консумация | 21.6 W |
| Допълнителни портове | Audio Out |
| Адаптивна синхронизация | Adaptive-Sync |
| Покритие на дисплея | Anti-Glare |
| Извит | Flat |
| Тънка рамка | да |
| Game tehnology | VRR |
| sRGB coverage | 120% |
| NTSC | 110% |
| HDR | да |
| DCI-P3 coverage | 95% |
| Код на продукта | 27M2N3200NF |
Монитор Philips 27M2N3200NF/00, 27'', Evnia gaming monitor, IPS panel, AG, 16:9, FHD 1920x1080, 300cd/m2, 1000:1, 0.5ms, 144Hz, HDR10, G-Sync compatible, Adaptive sync, Low Input Lag, HDMI, DP, Audio out, Tilt, VESA 100, Black
| Контакт | +359 2 489 99 96 |
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |
| Уебсайт | http://www.philips.bg/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.