- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Philips
- Philips 272S1M/00 (ID: 217451)
Монитор Philips 272S1M/00 272S1M
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 217451
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Приложение | За Графичен Дизайн , Подходящи за игри , Професионални |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | LED |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | IPS |
| Разстояние между пикселите | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Време на реакция | 4 ms |
| Яркост | 250 cd/m2 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 50000000 |
| Ъгъл на виждане | 178º / 178º |
| Честота | 75 Hz |
| Аудио | 2 x 2W |
| HDMI | 1 x HDMI |
| DVI | 1 x DVI-D |
| Display port | 1 x Display Port |
| VGA | 1 x VGA |
| Стандарти |
EnergyStar 8.0
EPEAT* TCO Certified Edge RoHS CB FCC Class B ICES-003 CE Mark TUV/GS TUV Ergo SEMKO CU-EAC EAEU RoHS TUV Eye Comfort certified |
| Цвят | Черен |
| USB hub | 4 x USB 3.2 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100x100 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 27" |
| Интерфейс | 1 x 3.5 mm audio jack |
| Аксесоари |
Monitor with stand ; Cables: VGA cable
HDMI cable DP cable Audio cable Power cable ; User Documentation |
| Наситеност на цветовете | 16.7 M |
| Позициониране | Регулиране на височината: 130 мм, Въртене: 90 градуса, Наклон: -5/+25 градуса, Пивот: 180 градуса |
| Функции |
sRGB
Flicker-free LowBlue Mode EasyRead Adaptive sync |
| Консумация | 16.23 W |
| Допълнителни портове | 1 x 3.5 mm audio jack |
| Покритие на дисплея | Anti-Glare |
| Ергономична стойка | да |
| Тънка рамка | да |
| sRGB coverage | 102% |
| NTSC | 81% |
| Код на продукта | 272S1M |
Монитор Philips 272S1M/00 27 inch LED, IPS panel, 16:9, 1920x1080, 75Hz, 4ms, 250cd/m2, 1000:1, Displayport, VGA, HDMI, DVI, USB-C, USB, speakers, Height adjustment, Pivot, Swivel
| Контакт | +359 2 489 99 96 |
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |
| Уебсайт | http://www.philips.bg/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.