- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Philips
- Philips 31.5" 32B1N3800 (ID: 775833)
Монитор Philips 31.5" 32B1N3800 32B1N3800
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 775833
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
-
Philips 31.5" 32B1N3800+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:32900 €/64347 лв.
| Приложение | За дома и офиса |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | VA |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Разстояние между пикселите | 0.18159 x 0.18159 mm |
| Време на реакция | 4ms |
| Яркост | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 500:1 |
| Динамичен контраст | 50 000 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 60Hz |
| Аудио | 3W x2 |
| HDMI | 2 HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| Стандарти |
CB
CE Mark TUV/GS TUV Ergo EAC EAEU RoHS MEPS PSB UKCA EMF FCC ICES-003 |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | FlickerFree, LowBlue Mode |
| Вертикално завъртане | -90° ~ 90° |
| USB hub | 4 USB Type-A, 1 USB Type-B |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Честотен обхват | HDMI: 30 - 140 kHz/23 - 75 Hz |
| Накланяне | -5°~25° |
| Размер | 31.5 inches |
| Интерфейс | Audio Out, HBR3 |
| Аксесоари |
Power cable
HDMI cable DP cable Quick start guide Safety guide |
| Наситеност на цветовете | 1.07 B |
| Позициониране | Регулиране на височината: 180 мм, Въртене: 360 градуса, Наклон: -5/+25 градуса, Пивот: 180 градуса |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Функции |
UltraClear 4K UHD Resolution
10-bit colours SmartImage Flicker-Free technology LowBlue Mode EasyRead |
| Консумация | 53.1 W |
| Допълнителни портове | Audio Out |
| Регулиране височина | 180 mm |
| Адаптивна синхронизация | Adaptive-Sync |
| Покритие на дисплея | Anti-Glare |
| Извит | Flat |
| Ергономична стойка | да |
| Тънка рамка | да |
| sRGB coverage | 122% |
| NTSC | 106% |
| Рамка | 3-sided frameless |
| Код на продукта | 32B1N3800 |
Монитор Philips 32B1N3800/00, 31.5'' VA WLED panel, AG, 16:9, 4K UHD 3840x2160, 350cd/m2, 3500:1, 4ms, 60Hz, sRGB, Flicker-free, SmartImage, EasyRead, HDMI, DisplayPort, HBR 3, 4x USB, Audio out, Speakers, HAS, Swivel, Tilt, Pivot, VESA 100, Black
| Контакт | +359 2 489 99 96 |
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |
| Уебсайт | http://www.philips.bg/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.