- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Philips
- Philips 325E1C/00 (ID: 527914)
Монитор Philips 325E1C/00 325E1C
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 527914
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Приложение | За дома и офиса , Подходящи за игри |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Тип | VA |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Разстояние между пикселите | 0.272 mm |
| Време на реакция | 4 ms (grey-to-grey) |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Статичен контраст | 3000 |
| Динамичен контраст | Mega Infinity DCR |
| Ъгъл на виждане | 178º / 178º |
| Честота | 75 Hz |
| HDMI | 1 x HDMI |
| Display port | 1 x Display Port |
| VGA | 1 x VGA |
| Стандарти |
Plug and Play
CB DDC/CI RoHS CU-EAC DisplayPort 1.2 |
| Размери | 70.9 cm x 28.1 cm x 52.3 cm - with stand |
| Цвят | Textured black |
| Други характеристики | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Контраст | 3000:1 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 7.34 kg |
| Честотен обхват | 70 - 115 kHz/48 - 75 Hz |
| Накланяне | -5/+20 |
| Размер | 32" |
| Интерфейс | VGA HDMI DisplayPort Audio line-out |
| Аксесоари | Монитор със стойка; Кабели: D-Sub кабел, HDMI кабел, захранващ кабел; Документация за потребителя |
| Наситеност на цветовете | 16.7 million colours |
| Позициониране | Наклон -5°/20° |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 102% NTSC, 122.6% sRGB |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Плътност на пикселите | 93 |
| Функции |
Sync on Green
Lead-free SmartImage Game Mega Infinity Dynamic Contrast Ratio Low Blue Light Mode Flicker Free technology Mercury free Adaptive-Sync technology Ultra Wide-Color Technology sRGB Mode |
| Функции | Flicker-Free, LowBlue, Adaptive Sync |
| Консумация | 47.3 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x VGA cable 1 x HDMI cable |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Ергономични свойства | Tilt |
| Средно време между откази | 50,000 hour(s) |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Максимална работна влажност | 20 - 80% |
| Хоризонтална честота | 70 - 115 kHz |
| Вертикална честота | 48 - 75 Hz |
| Енергиен клас | Class G |
| Годишна консумация на енергия | 73 kWh |
| Размер на виждане | 31.5" |
| Технология за подсветката | WLED |
| Адаптивна синхронизация | AMD FreeSync |
| Покритие на дисплея | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Извит | Yes (1500R) |
| Езици на екранното меню | Multilingual |
| Консумация на енергия в SDR | 38.9 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| Тънка рамка | да |
| sRGB coverage | 122.6% |
| NTSC | 102% |
| Gaming | Не |
| Код на продукта | 325E1C |
Монитор Philips 325E1C/00 31.5'' LED, VA panel, Curved Monitor, 16:9, 2560x1440, 4ms, 250cd/m2, Display port, HDMI, VGA
| Контакт | +359 2 489 99 96 |
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |
| Уебсайт | http://www.philips.bg/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.