- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Philips
- Philips 32M2C3500L/00 (ID: 764285)
Монитор Philips 32M2C3500L/00 32M2C3500L
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 764285
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
-
Philips 32M2C3500L/00+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:24500 €/47918 лв.
| Приложение | За дома и офиса , Геймърски |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Тип | LED |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | VA |
| Разстояние между пикселите | 0.2724 |
| Време на реакция | 1 ms |
| Яркост | 300 cd/m2 |
| Статичен контраст | 3500 |
| Динамичен контраст | 999999999 |
| Ъгъл на виждане | 178 º/178 º |
| Честота | 180 Hz |
| HDMI | 2 x HDMI |
| Display port | 2 x DisplayPort |
| Стандарти |
CB
TUV/ISO9241-307 TUV-BAUART EAC EAEU RoHS PSB CE Mark UKCA EMF FCC ICES-003 |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики | FlickerFree, Low Blue Light |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100x100 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Честотен обхват | 30 - 270 kHz/48 - 180 Hz |
| Накланяне | -5° ~ -20° |
| Размер | 31.5" |
| Интерфейс | Audio Out |
| Аксесоари |
CB
TUV/ISO9241-307 TUV-BAUART EAC EAEU RoHS PSB CE Mark UKCA EMF FCC ICES-003 |
| Наситеност на цветовете | 16.7 M |
| Позициониране | Наклон: -5/+20 градуса |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Функции |
Fast VA panel
HDR 10 supported FreeSync Premium Flicker-free Low Input Lag EasyRead |
| Консумация | 33.8 W |
| Допълнителни портове | Audio Out |
| Адаптивна синхронизация | Adaptive-Sync |
| Покритие на дисплея | Anti-Glare |
| Извит | Curved 1500R |
| Тънка рамка | да |
| Game tehnology | FreeSync Premium (AMD) |
| sRGB coverage | 120% |
| NTSC | 106% |
| HDR | да |
| Код на продукта | 32M2C3500L |
Монитор Philips 32M2C3500L/00, 31.5'', Fast VA panel, Evnia curved gaming monitor, 16:9, AG, QHD 2560x1440, 300cd/m2, 3500:1, 180Hz, 0.5ms, HDR 10, FreeSync Premium, Low input Lag, sRGB, Flicker-free, EasyRead, 2x HDMI, 2x DP, Audio out, Tilt, VESA 100, Black
| Контакт | +359 2 489 99 96 |
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |
| Уебсайт | http://www.philips.bg/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.