- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Philips
- PHILIPS 32M2C5501 (ID: 786674)
Монитор PHILIPS 32M2C5501 32M2C5501
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 786674
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Приложение | За дома и офиса , Геймърски |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Тип | VA |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Разстояние между пикселите | 0.2724 mm |
| Време на реакция | 1ms |
| Яркост | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 500:1 |
| Динамичен контраст | Mega Infinity DCR |
| Ъгъл на виждане | 178 º/178 º |
| Честота | 180Hz |
| HDMI | 2 HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| Стандарти |
RoHS
Mercury-free PVC-free BFR-free HDCP 1.4 HDCP 2.2 Plug and Play DDC/CI |
| Размери | 70.9 cm x 31.1 cm x 59.3 cm - with stand (highest position) |
| Цвят | White |
| Други характеристики | Security lock slot (cable lock sold separately), textured finish, recyclable packaging |
| Контраст | 3500:1 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 8.17 kg |
| Накланяне | -5° ~ 20° |
| Размер | 31.5 inches |
| Интерфейс | 2 x HDMI DisplayPort Audio line-out (mini-jack) |
| Аксесоари | HDMI cable, DisplayPort cable, Power cable, User documentation |
| Наситеност на цветовете | 16.7 million colours (8-bit) |
| Позициониране | Регулиране на височината: 130 мм, Въртене: 60 градуса, Наклон: -5/+20 градуса |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 88% Adobe RGB, 92% DCI-P3, 120% sRGB, 106% NTSC |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Плътност на пикселите | 93.24 |
| Функции |
Delta E<2 calibration
EasyRead Flicker Free technology LowBlue Mode Low Input Lag SmartImage Game SmartUniformity 93 - 105% Motion Blur Reduction Ambiglow Shadow Boost technology Smart Cross Hair SmartContrast FPS Mode Racing Mode RTS Mode Compact Ergo Base |
| Функции |
Fast VA panel
HDR 10 supported Adaptive sync Flicker-free Low Input Lag Smart Crosshair |
| Консумация | 31.4 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x DisplayPort cable 1 x HDMI cable |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Ергономични свойства | Tilt, swivel, height |
| Средно време между откази | 50,000 hour(s) |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Максимална работна влажност | 20 - 80% RH |
| Хоризонтална честота | 30 - 270 kHz |
| Вертикална честота | 48 - 180 Hz |
| Допълнителни портове | Audio Out |
| Хоризонтално завъртане | 60 |
| Регулиране височина | Height Adjust |
| Енергиен клас | Class F |
| Размер на виждане | 31.5" |
| Технология за подсветката | WLED |
| Адаптивна синхронизация | Adaptive-Sync |
| Покритие на дисплея | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Извит | Curved 1500R |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| Езици на екранното меню |
Brazilian Portuguese
Czech Dutch English Finnish French German Greek Hungarian Italian Japanese Korean Polish Portuguese Russian Spanish Chinese (simplified) Swedish Turkish Chinese (traditional) Ukrainian |
| Консумация на енергия в SDR | 32 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 62 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| Ергономична стойка | да |
| Тънка рамка | да |
| sRGB coverage | 120% |
| NTSC | 106% |
| HDR | да |
| DCI-P3 coverage | 92% |
| HDR формат | HDR10 |
| Gaming | Да |
| Код на продукта | 32M2C5501 |
Монитор Philips 32M2C5501W/00, 31.5'' EVNIA curved monitor, VA panel, 16:9, AG, QHD 2560 x 1440, 300cd/m2, 3500:1, 180Hz, 0.5ms, HDR 10, Adaptive sync, Low Input Lag, Flicker-free, 2x HDMI, DisplayPort, Audio Out, Ambiglow, HAS, Swivel, Tilt, VESA 100, White
| Контакт | +359 2 489 99 96 |
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |
| Уебсайт | http://www.philips.bg/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.