- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Philips
- PHILIPS 49" 49M2C8900L (ID: 787103)
Монитор PHILIPS 49" 49M2C8900L 49M2C8900L
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 787103
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
-
PHILIPS 49" 49M2C8900L+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:85900 €/1 68006 лв.
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални , Геймърски |
| Резолюция | 5120x1440 |
| Тип | LED |
| Съотношение | 32:9 |
| Технология | QD OLED |
| Разстояние между пикселите | 0.233 mm |
| Време на реакция | 0.03 ms (grey-to-grey) |
| Яркост | 1000 cd/m² |
| Статичен контраст | 1000000 |
| Динамичен контраст | 999999999 |
| Ъгъл на виждане | 178 º/178 º |
| Честота | 144 Hz |
| Аудио | 2 x 7.5W + 2 x 7.5W woofers with flow port |
| HDMI | 2 x HDMI |
| Display port | 1 x Display Port |
| USB | 1 x USB-C |
| Стандарти |
Plug and Play
FCC Class B certified ICES-003 CB DDC/CI RoHS TUV Bauart EAC BFR-free USB Power Delivery 3.0 PVC-free Mercury-free TUV/ISO 9241-307 |
| Размери | 119.5 cm x 35.9 cm x 54.4 cm - with stand (highest position) |
| Цвят | White |
| Други характеристики | Security lock slot (cable lock sold separately), 100% recyclable packaging, textured finish |
| Контраст | 1000000:1 |
| USB hub | 4 x USB 3.0 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 13.96 kg |
| Накланяне | -5/+15 |
| Размер | 49" |
| Интерфейс | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 USB-C (DisplayPort Alt Mode, power up to 90W) Audio line-out |
| Аксесоари | Remote control, VESA bracket |
| Наситеност на цветовете | 1.07 billion colours |
| Позициониране | Регулиране на височината: 120 мм, Въртене: 40 градуса, Наклон: -5/+15 градуса |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 99% DCI-P3 (CIE 1976), 127.4% NTSC (CIE 1976), 153.1% sRGB (CIE 1931), 125.2% Adobe RGB (CIE 1976) |
| Curve radius | 1800R |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Плътност на пикселите | 108.77 |
| Функции |
Picture by picture
MultiView SmartContrast SmartImage Game Mega Infinity Dynamic Contrast Ratio Flicker Free technology DTS Sound sRGB Color Space Low Input Lag EasyRead Picture-in-Picture Delta E<2 calibration 10-bit Colour Depth Multiple HDR Mode 3-sided Ambiglow LowBlue Mode RGB Q-Stripe VESA Certified ClearMR 8000 Stark ShadowBoost |
| Функции |
QD OLED technology
VESA ClearMR 8000 AI-enhanced Ambiglow Stark ShadowBoost DTS Sound with 30 W output AMD FreeSync Premium Pro Dynamic Lighting |
| Консумация | 156.5 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x HDMI cable 1 x DisplayPort cable 1 x USB upstream cable USB-C to USB-C cable |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Тип говорители | Speakers with subwoofer |
| Мощност на високоговорителите | 7.5 Watt |
| Ергономични свойства | Height, swivel, tilt |
| Вградени устройства | USB Hub, KVM Switch |
| Средно време между откази | 30,000 hour(s) |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Максимална работна влажност | 20 - 80% RH |
| Вертикална честота | 48 - 144 Hz |
| Допълнителни портове | Audio out |
| Хоризонтално завъртане | 40 |
| Регулиране височина | 120 mm |
| Енергиен клас | Class G |
| Размер на виждане | 48.9" |
| Адаптивна синхронизация | AMD FreeSync Premium Pro, AMD Adaptive-Sync |
| Покритие на дисплея | Anti-glare, 2H Hard Coating |
| Извит | Yes (1800R) |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| USB power delivery | 90 Watt |
| Езици на екранното меню |
Hungarian
Czech Chinese (traditional) Chinese (simplified) Ukrainian Brazilian Portuguese English German French Italian Portuguese Polish Finnish Swedish Russian Spanish Dutch Greek Turkish Japanese Korean |
| Консумация на енергия в SDR | 65 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 85 kWh/1000h |
| Ергономична стойка | да |
| Тънка рамка | да |
| Game tehnology | FreeSync Premium Pro (AMD) |
| sRGB coverage | 153% |
| NTSC | 127% |
| HDR | да |
| KVM | да |
| DCI-P3 coverage | 99% |
| Рамка | 3-sided frameless |
| HDR certification | DisplayHDR 400 True Black |
| Gaming | Да |
| Код на продукта | 49M2C8900L |
Монитор Philips 49M2C8900L/00 48,9'' EVNIA curved gaming monitor, QD OLED panel, AG, 32:9, 5120 x1440, 144Hz, 0,03ms, 450cd/m2, 15000000:1, HDR 400, VESA ClearMR 8000, FreeSync Premium Pro, Ambiglow, KVM, DTS Sound, 2x HDMI, DP, USB-C, 4x USB, HAS, Swivel, Tilt, Speakers, VESA 100
| Контакт | +359 2 489 99 96 |
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |
| Уебсайт | http://www.philips.bg/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.