Монитор Samsung 27" 27B800 LS27B800PXPXEN
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 27"
Тип: IPS
Технология: LED LCD
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 5ms
Честота: 60Hz
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 686791
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Samsung 27" 27B800+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
Характеристики
| Приложение | За Програмиране , За Графичен Дизайн , Професионални |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Разстояние между пикселите | 0.1557 мм |
| Време на реакция | 5ms |
| Яркост | 300cd/m2 |
| Честота | 60Hz |
| HDMI | 2 HDMI |
| Display port | 1x DisplayPort 1.4 |
| USB | 3 x USB 3.0, 1 x USB Type-C |
| Стандарти |
TUV Rheinland
HDCP 2.2 TCO Certified Edge UL Glare Free Pantone Validated |
| Размери | 61.55 cm x 19.64 cm x 55.19 cm - with stand |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Security lock slot (cable lock sold separately), 3% recycled plastic |
| Вертикално завъртане | -2/+92 |
| USB hub | 3 USB 3.0 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 6.7 kg |
| Накланяне | -2/+25 |
| Размер | 27 inches |
| Интерфейс | DisplayPort 1.4 HDMI 2.0 (HDCP 2.2) USB-C (power up to 90W) 3 x USB 3.0 Headphones (mini-jack) LAN (RJ-45) |
| Аксесоари | Ръководство за употреба |
| Наситеност на цветовете | 1.07 billion colours |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Вид на пикселите | Dot Pitch |
| Гама | 98% DCI-P3 |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Функции |
Picture by picture
| USB 3.0 | 3 (USB 3.0 (Type A)) |
| LAN порт | 1 (RJ-45) |
| Захранване | Захранващ модул |
| Местоположение на захранването | Вътрешен |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Консумация | 26.1 Watt |
| Максимална консумация на енергия | 170 Watt |
| Включени кабели | 1 x HDMI cable 1 x USB 3.0 Type C cable |
| Опции за монтиране | Десктоп/За монтаж на стена |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Ергономични свойства | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Вградени устройства | USB 3.0/USB-C hub, Ethernet network adapter |
| Multi-channel preview | Picture-in-Picture (PIP) |
| Минимална работна температура | 10 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Минимална работна влажност | 10 % |
| Максимална работна влажност | 10 - 80% (non-condensing) |
| Височина | 368.2 мм, 551.9 мм |
| Ширина | 615.5 мм, 615.5 мм |
| Дълбочина | 42.7 мм, 196.4 мм |
| Хоризонтално завъртане | 60 |
| Регулиране височина | 120 mm |