- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Samsung
- Samsung 27'' 27D392 - LS27D392GAUXEN (ID: 820826)
Монитор Samsung 27'' 27D392 - LS27D392GAUXEN LS27D392GAUXEN
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 27"
Тип: VA
Технология: LED
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 4ms
Честота: 100Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 820826
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Samsung 27'' 27D392 - LS27D3+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:16500 €/32271 лв.
Характеристики
| Приложение | За дома и офиса |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | VA |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Време на реакция | 4ms |
| Яркост | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 4 000:1 |
| Динамичен контраст | 4 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 100Hz |
| HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| VGA | 1x VGA |
| Стандарти |
Eco Saving Plus
Eye Saver mode Flicker Free Windows 11 Certification |
| Размери | 617.9 x 468.7 x 250.7 мм |
| Цвят | Черен |
| Mонтиране на стена (VESA) | 75 x 75 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Накланяне | -2° ~ -22° |
| Размер | 27" |
| Интерфейс |
VGA аналогов вход
1 x HDMI 1.4 1 x Audio In |
| Аксесоари |
Кабел HDMI
Захранващ кабел 1.5 м Кабел VGA |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Енергиен клас | Class D |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Извит | Curved 1800R |
| Код на продукта | LS27D392GAUXEN |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив