- Samsung 27" LS27D800UAUXEN (ID: 775753)
Монитор Samsung 27" LS27D800UAUXEN LS27D800UAUXEN
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 27"
Тип: IPS
Технология: LED LCD
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 5 ms
Честота: 60 Hz
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 775753
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Samsung 27" LS27D800UAUXEN+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
Характеристики
| Приложение | За Програмиране , За Графичен Дизайн , Професионални , За дома и офиса |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Разстояние между пикселите | 0.155 мм |
| Време на реакция | 5 ms |
| Яркост | 350 cd/m² |
| Динамичен контраст | Mega DCR |
| Честота | 60 Hz |
| HDMI | HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| USB | USB-C 90W |
| Стандарти | HDCP 2.2, TUV Rheinland Intelligent Eye Care Certification |
| Размери | 61.29 cm x 22 cm x 55.66 cm - with stand |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | HDR10; Flicker Free, Eye Saver Mode, Picture-By-Picture; Headphone out |
| USB hub | 3 USB 3.0 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 6.1 kg |
| Накланяне | -2/+25 |
| Размер | 27" |
| Интерфейс | DisplayPort 1.2 HDMI Headphones (mini-jack) 3 x USB 3.0 downstream USB (Type B) USB-C (power up to 90W) LAN (RJ-45) |
| Аксесоари | Ръководство за употреба |
| Наситеност на цветовете | 1.07 billion colours |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Вид на пикселите | Dot Pitch |
| Гама | 99% sRGB |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Функции |
Picture by picture
| LAN порт | 1 (RJ-45) |
| Захранване | Захранващ модул |
| Местоположение на захранването | Вътрешен |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Консумация | 25 Watt |
| Максимална консумация на енергия | 170 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x USB-C cable |
| Опции за монтиране | Десктоп/За монтаж на стена |
| Ергономични свойства | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Вградени устройства | KVM Switch, USB 3.0/USB-C hub |
| Multi-channel preview | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP) |
| Минимална работна температура | 10 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Минимална работна влажност | 10 % |
| Максимална работна влажност | 10 - 80% (non-condensing) |
| Височина | 367.7 мм, 556.6 мм |
| Ширина | 41.6 мм, 220 мм |
| Дълбочина | 612.9 мм, 612.9 мм |
| Хоризонтално завъртане | 60 |
| Регулиране височина | 120 mm |